top of page

ГРАНІТНІ ЦОКОЛІ

Мраморные поверхности
Мраморные поверхности

Ціна на гранітний цоколь у Києві. Акція на гранітні цоколі - при оформленні замовлення 4 кулі в подарунок.

ПП Paradise проводить акцію на гранітні цоколі. При оформленні замовлення на цоколь із граніту Ви отримаєте у подарунок 4 кулі. Цоколь з граніту є елементом деталі ритуального комплексу та є межею периметра поховання на могилі. Сучасний гранітний цоколь виготовлений із цільного гранітного бруса - він міцний та довговічний. Не вибагливий до сезонних перепадів температур зима і практично не обслуговується, що підносить його в розряд якісних і практичних ритуальних виробів.

Ціна могильного гранітного цоколя залежить від його параметрів і за формою, конфігурацією, перетином гранітного бруса, виготовлення фасок на цоколі. Цоколь на могилу встановлюється на бетонний фундамент з металевою арматурою - з обов'язковим перекриттям ями поховання при його монтажі в гранітний комплекс. Гранітний цоколь служить не лише прекрасною окрасою могили, виділяючи її на тлі інших поховань, а також надає певної відокремленості.

Крім того цоколь з граніту є прекрасною альтернативою огорожі, вигідно відрізняючись з точки зору естетики та переносимості зовнішніх факторів, таких як вплив навколишнього середовища. Гама кольорів поєднання елементів конструкції професійно підбирається фахівцями компанії, створюючи неповторний образ ритуального комплексу. Важливою є і декоративна складова цоколя. Кулі, кубики та стовпці гармонійно доповнять структуру гранітного цоколя та виділять комплекс на загальному тлі.

Ми проводимо монтаж та встановлення цоколів із граніту на цвинтарях м. Києва та області.

bottom of page