top of page

ГРАНІТНІ ТАБЛИЧКИ

Мраморные поверхности
1_1.jpg
20х30 - 1600 грн.
2_2.jpg
30х40 - 2000 грн.
1_1.jpg
40х60 - 2400 грн.
4_4_edited.jpg
40х60 - 3500 грн.
5-5_edited.jpg
40х80 - 4500 грн.
3_3.jpg
  • Ножки та елементи кріплення - ціна 400 грн.

  • Кріплення на огорожу - ціна 300 грн.

  • Встановлення таблички - ціна від 600 грн.

80х40 - 2600 грн.
Мраморные поверхности

Окреме місце серед найменування меморіальних виробів займають ритуальні таблички із граніту. Вони є заміною пам'ятнику, його недорогою альтернативою. За бажанням замовника на ритуальній табличці може розташовуватися портрет або фотомедальйон. В наш час існує багато різних ритуальних табличок та варіантів написів, якими можна було б прикрасити могилки своїх рідних та близьких. Якщо Ви не хочете ставити пам'ятник, віддаючи перевагу класичному хресту, то без меморіальної таблички Вам точно не обійтися.

Ритуальна табличка на могилу - перше, потім падає погляд , тому виконання ритуальної таблички має бути естетично витриманим і добре читатися. Для ритуальних табличок на хрест, меморіальних табличок на пам'ятник головними показниками якості є морозостійкість та вологостійкість, стійкість до вигоряння на сонці, опірність до механічного пошкодження ритуальних табличок. Ритуальні таблички можуть бути квадратної, прямокутної та овальної форми. На ритуальній табличці можна розмістити як написи, а й будь-яке зображення.

Іменні ритуальні таблички можна легко закріпити на хрест надгробок або пам'ятник за допомогою клею, рідких цвяхів або шурупів. Меморіальні таблички даного типу мають найбільшу довговічність і найстійкішу опірність погодним умовам. Мармурові таблички. У наші дні виготовлення ритуальних табличок набуває все більшої популярності завдяки різноманітній колірній гамі та нестандартному підходу до їх зовнішнього оформлення. Ціна надгробної ритуальної таблички залежить тільки від її розміру.

ритуальні таблички, ритуальні таблички київ, виготовлення ритуальних табличок київ, ритуальна табличка , меморіальна табличка, меморіальні таблички київ, надгробні ритуальні таблички ціна, ритуальні таблички ціна київ.

bottom of page