top of page

                      ОДИНАРНІ ПАМ'ЯТНИКИ

Мраморные поверхности
02.jpg
МОДЕЛЬ - А01 - 7500 грн
01.jpg
МОДЕЛЬ - А03 - 9500 грн
05-1.jpg
МОДЕЛЬ - А05 - 9500 грн.
07.jpg
МОДЕЛЬ - А07 - 9000
09.jpg
МОДЕЛЬ - А09 - 8500 грн.
11.jpg
МОДЕЛЬ - А10 - 8800 грн.
04 (1).jpg
МОДЕЛЬ - А02 - 9500 грн.
03_1.jpg
МОДЕЛЬ - А04 - 8500 грн
06-2.jpg
МОДЕЛЬ - А06 - 9500
08.jpg
МОДЕЛЬ - А08 - 9000
10.jpg
МОДЕЛЬ - А10 - 9000 грн.
10.jpg
МОДЕЛЬ - А10 - 9000 грн.
Мраморные поверхности

У цьому розділі розміщені моделі одинарних ритуальних пам'ятників із граніту. Всі гранітні ритуальні пам'ятники, представлені в каталозі, можуть бути змінені під ваші вимоги.

У нас на сайті Ви знайдете багато варіантів оформлення поховання з різними формами, розмірами з різних видів граніту. Також враховуються побажання замовника щодо оформлення одинарної надгробної пам'ятки до існуючих проектів, а також оформлення за проектом замовника.

При замовленні надгробної одинарної ритуальної пам'ятки варто відзначити кілька плюсів: ціна - прийнятна, терміни виготовлення - швидкі, простота в установці

Ритуальні гранітні одинарні пам'ятники Київ- ця споруда розрахована на одне поховання, одну покійну людину, і складається як правило з стели, тумби та квітника. Пам'ятники на одного (Київ) можуть відрізнятися як конструкцією за кількістю складових деталей, так і формою. Оформлення верхньої частини одинарної пам'ятки можна вибрати з каталогу. Дуже в моду зараз увійшло виготовлення одинарних пам'яток із чорного та червоного граніту, коли основна плита з портретом та написами з габро, а додаткова – з червоного каменю Лезники. Другою складовою пам'ятника на одного є тумба, на яку і встановлюють стелу. Можна виготовити тумбу з рушником, вирізаним з каменю, або іншими хвилястими вирізами на ній, а можна поставити просто пряму класичну підставку. Квітник одинарного пам'ятника складають із бордюрів: двох поздовжніх та одного поперечного.

У цьому каталозі Ви зможете вибрати ритуальну гранітну пам'ятку на одну людину з фото вже виготовлених та встановлених на цвинтарі одинарних пам'ятників. Ми можемо зробити такий самий одинарний пам'ятник або поєднати в одному надгробному пам'ятнику кілька частин з вибраних Вами фотографій.

Ритуальні гранітні одинарні пам'ятники Київ- ця споруда розрахована на одне поховання, одну покійну людину, і складається як правило з стели, тумби та квітника.

Пам'ятники на одного (Київ) можуть відрізнятися як конструкцією за кількістю складових деталей, так і формою. Оформлення верхньої частини одинарної пам'ятки можна вибрати з каталогу. Дуже в моду зараз увійшло виготовлення одинарних пам'яток із чорного та червоного граніту, коли основна плита з портретом та написами з габро, а додаткова – з червоного каменю Лезники.

Другою складовою пам'ятника на одного є тумба, на яку і встановлюють стелу. Можна виготовити тумбу з рушником, вирізаним з каменю, або іншими хвилястими вирізами на ній, а можна поставити просто пряму класичну підставку.

Квітник одинарного пам'ятника складають із бордюрів: двох поздовжніх та одного поперечного.

У цьому каталозі Ви зможете вибрати ритуальну гранітну пам'ятку на одну людину з фото вже виготовлених та встановлених на цвинтарі одинарних пам'ятників. Ми можемо зробити такий самий одинарний пам'ятник або поєднати в одному надгробному пам'ятнику кілька частин з вибраних Вами фотографій.

 

одинарні пам'ятники із граніту, одинарні надгробні пам'ятники, пам'ятники із граніту, гранітні пам'ятники, купити одинарний пам'ятник із граніту, ритуальні пам'ятники.

bottom of page