top of page

РИТУАЛЬНІ ТАБЛИЧКИ

Мраморные поверхности

                    ТАБЛИЧКИ З АЛЮМІНІЮ

ТАБЛИЧКА 002.jpg
18х24 - 600 грн.
ТАБЛИЧКА 003.jpg
13х18 - 500 грн.
ТАБЛИЧКА 001.jpg
20х30 - 700 грн.

 ТАБЛИЧКИ З МЕТАЛОКЕРАМІКИ

мЕТАЛЛОКЕРАМИКА 1 .jpg
18х24 - 1100 грн.
МЕТАЛЛОКЕРАМИКА 3.jpg
13х18 - 900 грн.
мЕТАЛЛОКЕРАМИКА 2 .jpg
20х30 - 1300 грн.

 ТАБЛИЧКИ З КЕРАМОГРАНИТА

металлокерамика 06.jpg
18х24 - 1600 грн.
Овал -01.jpg
13х18 - 1400 грн.
металлокерамика 05.jpg
20х30 - 2000 грн.
Мраморные поверхности

Фотокераміка на пам'ятник, фотоовали, металокерамічні таблички Київ. Фотокераміка у наш час активно використовується. Нині складно знайти могилу, де б не було її. Оформлення табличок з металокераміки менш вибагливо ніж виготовлення їх з мармуру і граніту. Ми пропонуємо послуги з виготовлення ритуальних табличок та фотомедальйонів з металокераміки та керамограніту. Технологія фотокераміки дозволяє виготовляти таблички та медальйони з високою якістю зображення, ці вироби відрізняються довговічністю та стійкі до погодних впливів. В даний час в основному фотокераміка виготовляється за допомогою спеціальних керамічних принтерів. Унікальність цього методу полягає в тому, що під час випалу (до 850) керамічна фарба сплавляється в глазур (емаль) виробу, а флюс (дрібно мелене скло), що плавиться на поверхні, створює додатковий захисний шар.

Працюючи лише на оригінальному італійському устаткуванні, ми впевнені, що пропонуємо Вам максимально можливу на сьогоднішній день багаторічну стійкість виробу до впливу несприятливих погодних умов. Це сонячне випромінювання, перепади температур, висока стійкість до абразивів. Фотомедальйони необов'язково повинні мати стандартну овальну форму, але можуть бути виконані у вигляді багатокутників або абстрактних контурів. Крім того, вони можуть бути чорно білими, кольоровими та повнокольоровими. Також можна залити певний барвистий фон із пейзажів та хмар. Вартість фотомедальєну або металокерамічної таблички залежить від кольоровості та розміру.

Для замовлення фотокераміки потрібне звичайне фото людини та дати.

Професіоналізм та досвід команди дизайнерів, та сучасні технології обробки зображень дозволять повернути старим фотографіям колишній вигляд. Рівень нинішніх технологій дозволяє усунути не тільки тріщини, подряпини, плями та заломи на фотографіях, джорисувати втрачені фрагменти, а також розфарбувати чорно-біле зображення та (або) замінити фон.

Фотомедальйон, Медальйон на пам'ятник, фотоовал, ритуальний медальйон, ритуальна табличка на пам'ятник, металокераміка, металокерамічний медальйон на пам'ятник, порцеляновий медальйон, виготовлення медальйонів та табличок на пам'ятник, медальйони на фарфорі, ритуальні медальйони на пам'ятник, виготовлення металокерамічних табличок на хрест, овал на пам'ятник, овали на пам'ятники, ритуальні таблички на хрест, ритуальні таблички на хрест, ритуальні таблички на пам'ятники, табличка на хрест, таблички на хрест, таблички на хрест київ.

bottom of page